KÜLTÜR | SANAT | ORGANİZASYON

Seyit Demir | Genel Koordinatör / Yönetmen

1980 yılında İstanbul'da doğdum. Tiyatroya 1996 yılında lisede başladım. Kadıköy H.E.M. Deneme Sahnesi oyunculuk ve Drama üzerine eğitim aldım. Okullarda Drama Eğitmenliği yaptım. 2000 yılında Tiyatro Eylül’ü kurdum. Bir çok özel tiyatroda yönetmenlik ve danışmanlık yaptım. 2010 yılından beri 4Mevsim Tiyatro’da Genel Koordinatörlük ve Yönetmenlik görevlerini üstlenmekteyim.
 
 
 
 
 
 
 
Yönettiği Oyunlar
Ocak
Kadınların İsyanı
Hızır Abi
Saka Sami
Asil
Esir
Bobo ve Aksi Dedenin Maceraları
İsmet Abi ile Çocukça Eğleniyoruz
 
Düzenlediği Organizasyonlar
Esenler Belediyesi Çanakkale Anma Programları – Genel Koordinatörlük
Esenler Belediyesi AklıEsenler Projesi – Genel Koordinatörlük
Eyüp Belediyesi –  Eyüp Sultan Gazze Flash Moop Gösterisi – Genel Koordinatörlük, Yönetmenlik
Gaziosmanpaşa Belediyesi ‘Osmanlı’nın Dirilişten Kuruluşa’ Programı – Genel Koordinatörlük
Gaziosmanpaşa Belediyesi Çocuk Şenliği - Genel Koordinatörlük
İBB 100.Yıl Çanakkale Destanı 14 Ay 6 Gün – Genel Koordinatörlük, Yönetmenlik
 
TV Çalışmaları
TRT Diyanet ‘Benim Gözümden Ramazan’ programı – Yönetmenlik
TRT Diyanet ‘ Bir Mesajınız Var’ – Genel Koordinatörlük
Madde Bağımlılığına Hayır! Konulu Spot Klip çalışmaları – Yönetmenlik
‘Birlikte Yaşama Sanatı’ Spot Klip çalışmaları - Yönetmenlik

Fatih Kurt | Oyuncu

1978 yılında İstanbul’da doğdu. 15 yıllık profesyonel tiyatro ve TV oyuncusu. Hayatında çok önemli bir yeri olan ve her zaman başarılı bir aktör olmayı isteyen oyuncu; tiyatroyla ilkokulda, öğretmeninin yetenekli olduğuna inanarak bir piyeste oynatması ile tanıştı. Profesyonel oyunculuğa; Haldun Dormen, Hadi Çaman ve Enver Demirkan gibi ustalardan 3 yıl boyunca tiyatro ve sahne sanatları eğitimi alarak başladı. Bir çok profesyonel tiyatro ekibinde çalıştı. Çocuk oyunları, gençlik oyunları, yetişkin oyunları, orta oyunları, çocuklara ve yetişkinlere yönelik animasyonlar, sunuculuk, çeşitli sahne şovları ve hem sahnede hem de perde'de Karagöz - Hacivat oynayıp, oynatarak sahne sanatları'nın hemen hemen her dalında yer aldı. Tiyatro oyunculuğu'nun yanı sıra, tiyatro yönetmenliği, yönetmen asistanlığı ve eğitmenlik de dahil olmak üzere, bir çok TV projesinde de görev almış, şu anda da bir yandan Çağdaş Drama Derneği bünyesinde Yaratıcı Drama Eğitmenliği programını bitirmektedir. 

Bülent Gençak | Oyuncu

1978'de İstanbul'da doğdu. Lise döneminden itibaren tiyatroyla tanıştı. 1995 yılı itibariyle çocuk tiyatrosu çalışmalarına başladı. Belirli dönemlerde tiyatro çalışmalarına devam ederken, dizi ve reklam çalışmalarında bulundu. 2007-2008 yıllarında yoğun tiyatro çalışmalarında bulundu, bir çok çocuk oyunu ve yetişkin oyununda oynadı.

Kemal Maden | Oyuncu

 
 
1988 Giresun doğumluyum.
(MSM) Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ nde konservatuar eğitimi aldım. 9 yıldır özel tiyatrolarda oyunculuk, yönetmenlik gibi çeşitli görevler üstlendim. 
Pandomim(Mime) ve Clown sanat dallarında Marcel Marceu’ nun son dönem öğrencisi Ofer Blum, Albert Alel Kessler ve Ulvi Arı’ dan eğitim aldım.
Çağdaş Mim Sanatı Enstitüsü kurucu üyeliğini ve başkanlığını yürütmekteyim. Gösteri Sanatları Merkezi(GSM)  Dramatik Metin Yazarlığı ve Dramaturgi bölümünü bitirdim. Kryolan Make-up Akademi Profesyonel Sahne Makyajı Eğitimi Aldım.
 
Oynadığı Oyunlar
Kemal Bey- Yazan&Yöneten- Kemal Bey (MSM Kısa Oyun)
Gerçek Hazine- Hırsız Cemil (KST)
Okudukça- Yamyam Cuma (Tiyatro SİM)
Kafamdaki Düşler- Ali (Tiyatro Sim)
Kabare Show- Sunucu (Tiyatro SİM)
Tımarhane Manzaralı Konak- Deli Asker, Kabadayı (Oyuncu Tayfası)
Sihirli Renkler- İyi Kalpli Büyücü (Oyuncu Tayfası)
Kiralık Çöp- Dondurmacı (Oyuncu Tayfası)
Kulaktan Kulağa- Sam Early (Oyuncu Tayfası)
Ayyar Hamza- Sena, (Oyuncu Tayfası)
Hızır Abi- Ahmet (4Mevsim Tiyatro)
Asil- Benjamin (4Mevsim Tiyatro)
Saka Sami- Saka Sami (4Mevsim Tiyatro)
Esir- Yön.Yard, Sıh.Er Kemal (4Mevsim Tiyatro)

Murat Tiryaki | Oyuncu

1984'de İstanbul'da doğdu. 2001 yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nde faaliyetlerde bulundu. Kulübün bir yıl başkanlığını bir yıl da başkan yardımcılığını gerçekleştirdi. Eskişehir'de gösteri ve sahne sanatları üzerine eğitim aldı. Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali'nde organizasyonlarda görev almıştır.

Sedat Karaer | Oyuncu

1991'de İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi'nde  fotoğrafçılık okuyor, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. 2007'den bu yana oyuncu olarak görev yapmıştır. Ayrıca kısa film çalışmalarını devam ettiriyor.

Metin Tanılmış | Oyuncu

1948'de İstanbul'da doğdu. 10 yılı aşkın bir süredir çeşitli sinema, tv dizisi, klip ve reklamlarda rol aldı. Son dönemde tiyatro çalışmaları da yapmaktadır. 

info@4mevsimtiyatro.com | Tüm Hakları Saklıdır - 2014