The curvature of omega replica the round case extends all the way to the lugs, which makes replica rolex the line feel smooth. The lugs are slightly curved to rolex replica watches fit the watch well to the wearer's wrist and are replica watches ergonomically designed.
K܌Tܒ | SANAT | ORGANݚASYON

Seyit Demir | Genel Koordinatr / Ynetmen

1980 ylnda stanbul'da dodum. Tiyatroya 1996 ylnda lisede baladm. Kadköy H.E.M. Deneme Sahnesi oyunculuk ve Drama üzerine eitim aldm. Okullarda Drama Eitmenlii yaptm. 2000 ylnda Tiyatro Eylül’ü kurdum. Bir çok özel tiyatroda yönetmenlik ve danmanlk yaptm. 2010 ylndan beri 4Mevsim Tiyatro’da Genel Koordinatörlük ve Yönetmenlik görevlerini üstlenmekteyim.
 
 
 
 
 
 
 
Yönettii Oyunlar
Ocak
Kadnlarn syan
Hzr Abi
Saka Sami
Asil
Esir
Bobo ve Aksi Dedenin Maceralar
smet Abi ile Çocukça Eleniyoruz
 
Düzenledii Organizasyonlar
Esenler Belediyesi Çanakkale Anma Programlar – Genel Koordinatörlük
Esenler Belediyesi AklEsenler Projesi – Genel Koordinatörlük
Eyüp Belediyesi –  Eyüp Sultan Gazze Flash Moop Gösterisi – Genel Koordinatörlük, Yönetmenlik
Gaziosmanpaa Belediyesi ‘Osmanl’nn Diriliten Kurulua’ Program – Genel Koordinatörlük
Gaziosmanpaa Belediyesi Çocuk enlii - Genel Koordinatörlük
BB 100.Yl Çanakkale Destan 14 Ay 6 Gün – Genel Koordinatörlük, Yönetmenlik
 
TV Çalmalar
TRT Diyanet ‘Benim Gözümden Ramazan’ program – Yönetmenlik
TRT Diyanet ‘ Bir Mesajnz Var’ – Genel Koordinatörlük
Madde Bamllna Hayr! Konulu Spot Klip çalmalar – Yönetmenlik
‘Birlikte Yaama Sanat’ Spot Klip çalmalar - Yönetmenlik

Fatih Kurt | Oyuncu

1978 ylnda stanbul’da dodu. 15 yllk profesyonel tiyatro ve TV oyuncusu. Hayatnda çok önemli bir yeri olan ve her zaman baarl bir aktör olmay isteyen oyuncu; tiyatroyla ilkokulda, öretmeninin yetenekli olduuna inanarak bir piyeste oynatmas ile tant. Profesyonel oyunculua; Haldun Dormen, Hadi Çaman ve Enver Demirkan gibi ustalardan 3 yl boyunca tiyatro ve sahne sanatlar eitimi alarak balad. Bir çok profesyonel tiyatro ekibinde çalt. Çocuk oyunlar, gençlik oyunlar, yetikin oyunlar, orta oyunlar, çocuklara ve yetikinlere yönelik animasyonlar, sunuculuk, çeitli sahne ovlar ve hem sahnede hem de perde'de Karagöz - Hacivat oynayp, oynatarak sahne sanatlar'nn hemen hemen her dalnda yer ald. Tiyatro oyunculuu'nun yan sra, tiyatro yönetmenlii, yönetmen asistanl ve eitmenlik de dahil olmak üzere, bir çok TV projesinde de görev alm, u anda da bir yandan Çada Drama Dernei bünyesinde Yaratc Drama Eitmenlii programn bitirmektedir. 

Blent Genak | Oyuncu

1978'de stanbul'da dodu. Lise döneminden itibaren tiyatroyla tant. 1995 yl itibariyle çocuk tiyatrosu çalmalarna balad. Belirli dönemlerde tiyatro çalmalarna devam ederken, dizi ve reklam çalmalarnda bulundu. 2007-2008 yllarnda youn tiyatro çalmalarnda bulundu, bir çok çocuk oyunu ve yetikin oyununda oynad.

Kemal Maden | Oyuncu

 
 
1988 Giresun doumluyum.
(MSM) Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ nde konservatuar eitimi aldm. 9 yldr özel tiyatrolarda oyunculuk, yönetmenlik gibi çeitli görevler üstlendim. 
Pandomim(Mime) ve Clown sanat dallarnda Marcel Marceu’ nun son dönem örencisi Ofer Blum, Albert Alel Kessler ve Ulvi Ar’ dan eitim aldm.
Çada Mim Sanat Enstitüsü kurucu üyeliini ve bakanln yürütmekteyim. Gösteri Sanatlar Merkezi(GSM)  Dramatik Metin Yazarl ve Dramaturgi bölümünü bitirdim. Kryolan Make-up Akademi Profesyonel Sahne Makyaj Eitimi Aldm.
 
Oynad Oyunlar
Kemal Bey- Yazan&Yöneten- Kemal Bey (MSM Ksa Oyun)
Gerçek Hazine- Hrsz Cemil (KST)
Okudukça- Yamyam Cuma (Tiyatro SM)
Kafamdaki Düler- Ali (Tiyatro Sim)
Kabare Show- Sunucu (Tiyatro SM)
Tmarhane Manzaral Konak- Deli Asker, Kabaday (Oyuncu Tayfas)
Sihirli Renkler- yi Kalpli Büyücü (Oyuncu Tayfas)
Kiralk Çöp- Dondurmac (Oyuncu Tayfas)
Kulaktan Kulaa- Sam Early (Oyuncu Tayfas)
Ayyar Hamza- Sena, (Oyuncu Tayfas)
Hzr Abi- Ahmet (4Mevsim Tiyatro)
Asil- Benjamin (4Mevsim Tiyatro)
Saka Sami- Saka Sami (4Mevsim Tiyatro)
Esir- Yön.Yard, Sh.Er Kemal (4Mevsim Tiyatro)

Murat Tiryaki | Oyuncu

1984'de stanbul'da dodu. 2001 ylndan itibaren Anadolu Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nde faaliyetlerde bulundu. Kulübün bir yl bakanln bir yl da bakan yardmcln gerçekletirdi. Eskiehir'de gösteri ve sahne sanatlar üzerine eitim ald. Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali'nde organizasyonlarda görev almtr.

Sedat Karaer | Oyuncu

1991'de stanbul'da dodu. Anadolu Üniversitesi'nde  fotorafçlk okuyor, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro ve oyunculuk eitimi ald. 2007'den bu yana oyuncu olarak görev yapmtr. Ayrca ksa film çalmalarn devam ettiriyor.

Metin Tanlm | Oyuncu

1948'de stanbul'da dodu. 10 yl akn bir süredir çeitli sinema, tv dizisi, klip ve reklamlarda rol ald. Son dönemde tiyatro çalmalar da yapmaktadr. 

The curvature of omega replica the round case extends all the way to the lugs, which makes replica rolex the line feel smooth. The lugs are slightly curved to rolex replica watches fit the watch well to the wearer's wrist and are replica watches ergonomically designed.
info@4mevsimtiyatro.com | Tȡklar㡫l�- 2014